درباره ما

درباره ما. مجموعه بازرگانی تولیدی مومنی از جامع ترین تامین کنندگان غلات و خوراک دام کشور می باشد. برای آشنایی بیش تر با ما همراه باشید.

تحولات گسترده ای با سرعت بالا در تمام ابعاد در دنیای امروز در حال وقوع است.

و حال و هوای تجارت امروزه نشان از گسترش جهانی آن دارد. و این موضوع منجر به رقابت تنگاتنگی در ظرفیت های مختلف تجاری دنیای مدرن شده است.

آنچه مسلم است هر صنعتی كه به هر علت نتواند به این موج فراگیر بپیوندد. در آینده ای نه چندان دور فرصت های كسب و كار را به سود دیگران از دست خواهد داد.

هیئت مدیره و مدیریت محترم واحد بازرگانی مومنی با دوراندیشی و توجه به تاسیس شركت های فراوان. خوراک در سنوات گذشته و افزایش واسطه ها و دلالان به بازار هدف اندیشه كرده. و اقدام به تامین محصولات متقاضیان به صورت مستقیم از کارخانه به مصرف کننده کرده است.

در حال حاضر این امكان را برای مشتریان شركت كه عمدتا شامل عاملین توزیع خوراک دام ، صنایع تولید خوراک و کنسانتره ، ارگان های دولتی و نیز صادرکندگان یا تاجران می باشند فراهم نموده ایم. که از هر نقطه کشور بتوانند اقدام به خرید را در كوتاه ترین زمان انجام دهند. و همچنین درخواست خود را به صورت مستقیم با مدیریت کل و پرسنل محترم فروش مطرح نمایند.

واحد های شرکت بازرگانی مومنی

واحد فروش این بازرگانی با رهنمود مدیریت محترم جهت رضایت مندی مشتریان با زیر مجموعه هایی تشکیل شده است.

واحد فروش

واحد فروش كادری آشنا و مجرب به روابط ،  با برقراری تعاملات و ارتباطات ، نیازهای مشتریان را درک نموده و به جهت انتخاب صحیح ، صادقانه مشتریان را راهنمایی می كند.

در این صورت مشتری می تواند با توجه به نیاز خود ، محصول بهتری را انتخاب و ثبت سفارش نماید.

در این جهت كلیه عملیات های ثبت سفارشات ، دریافت اطلاعات محصول مربوط به سفارش با آمارهای مربوط و در لحظه به مشتریان در این واحد انجام می پذیرد. (از طریق تلفن و دور نگار)

واحد حسابداری فروش

در راستای سهولت انجام امور مالی که در واحد مربوطه موجود است ارتباط مشتریان با مسؤلین محترم مالی میسر شده و كلیه مسائل مالی ایشان مرتفع گردد.

لازم به ذکر است که برای برخی کالا های صادراتی نیز در کشور های مختلف سامانه های مالی موجود و راحت ترین روش را برای نقل و انتقالات مالی در نظر گرفته ایم.

واحد رسیدگی شكایات مشتری

واحد رسیدگی شكایات واحد فروش و امور مالی با سعه صدر به شكایات مشتریان در كمترین زمان و با ارائه مستنداتی پاسخ می دهد. همواره به این معتقد هستیم سؤالات مشتریان علاقه ایشان به محصولات شركت و رفع سوالات ذهنی می باشد. لذا سعی و تلاش كارشناسان در جهت حل و فصل مشكلات مشتریان محترم می باشد .