برنج لنجان گلچین اصفهان 10 کیلوگرم

لنجان درجه یک

خرید و فروش برنج لنجان اصفهان گلچین مزارع استان در بسته بندی های 10 کیلوگرم توسط بازرگانی مومنی انجام می گیرد.شما می توانید با شماره تلفن ها تماس و سفارش خود را ثبت کنید.

برنج لنجان گلچین

برنج لنجان محصولی با ارزش که جایگاهی ویژه ای در بین خریداران دارد . خریداران توجه کنند که برنج ارگانیک از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است . برنج گلچین و مرغوبی که ما در حال حاضر به فروش می رسانیم از شهر های زیر کشت این محصول عرضه می شود که ما نیز جز آن دسته از توزیع کنندگانیم که برنج رو به مصرف کننده می رسانیم.

شرکت بازرگانی مومنی برای مشتریان خود سابقه کاری و اطمینان لازم را فراهم نموده است، تا بدون هیچ شک و تردید بتوانند به صورت تلفنی خرید و انتقال صورت حساب را انجام دهند.

جهت خرید محصول برنج لنجان و دیگر محصولات نظیر عنبربو طارم فجر و… می توانید. با شماره تماس های موجود در سایت بازرگانی مومنی تماس بگیرید.

بازرگانی مومنی عرضه کننده و تامین محصول کلیه ارگانها را برعهده دارد. اگر شما هم به دنبال محصول و تامین کننده برای رستوراه فروشگاه هتل یا هر  ارگان دیگری هستید. می توانید بازرگانی مومنی را به عنوان تامین کننده محصول درجه یک با تضمین کیفیت به خاطر بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 6 =