خرید علوفه ذرت امسال

خرید علوفه ذرت امسال

خرید علوفه ذرت امسال با چه قیمتی انجام می گیرد؟ این محصول از کجا و به چه میزان در دسترس دامداران می باشد؟ برای پاسخ همراه باشید… کشت ذرت علوفه در مناطق گرم و خشت و معتدل انجام می گیرد. که با تولیدات فراوان به سراسر کشور ارسال می شود.

خرید علوفه ذرت امسالی

علوفه ذرت امسالی در شرکت هایی چون بازرگانی مومنی به صورت دست اول و بدون واسطه به فروش می رسد. قابل توجه است محصولات این مجموعه از فیلتر بازرسی این مجموعه رد می شوند و تنها نوع درجه یک آن برای مشتریان ارسال می گردد.

ذرت از محصولات کشاورزی با ارزش غذایی بسیار بالایی است. و در جیره دام ها جایگاهی ویژه دارد. ذرت علوفه ای که به صورت سیلو شده یا سیلاژ می باشد نیز از تولیدات عمده آن می باشد. این سیلو شدن باعث حفظ کیفیت محصول و جلو گیری از ورود آلودگی به محصول می شود. همچنین می توان آنرا برای مدت زمان طولانی تری نگهداری نمود.

قیمت محصولات تحت تاثیر عوامل مختلفی می باشد. از جمله مهمترین آن کیفیت محصول می باشد. محصول تولید شده توسط کشاورزان توسط برخی شرکت های اصلی یا مادر خریداری و پس از تولید محصول نهایی به دست مصرف کننده می رسند.

شرکت بازرگانی مومنی با سالها تجربه در این زمینه می تواند محصول مورد نیاز شما را تامین نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر نحوه خرید و ثبت سفارش با کارشناسان ما در تماس باشید.

تلفن تماس و شبکه های اجتماعی: 09135051503

با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =