قیمت خرید دان آماده مرغ گوشتی و تخمگذار

قیمت خرید دان آماده مرغ گوشتی و تخمگذار

قیمت و خرید دان آماده برای مرغ گوشتی و تخمگذار را از این بازرگانی در سراسر کشور می توانید انجام دهید. نرخ های روز در سال جدید اعلام شد.

قیمت دان آماده از این مرکز اعلام می صود. درصد مواد تشکیل دهنده این محصول حائز اهمیت می باشد. و باید آنرا در نظر داشت.


مواد تشکیل دهنده دان مرغ گوشتی

ذرت، گندم، کنجاله سویا، گلوتن ذرت، کربنات کلسیم، دی کلسیم فسفات، فیتاز، آنزیم، روغن گیاهی، لیزین، متیونین، نمک، مکمل معدنی و ویتامینه مرغ گوشتی، توکسین بایندر و سایر افزودنیها طبق سفارش

مواد تشکیل دهنده دان مرغ تخمگذار

ذرت، گندم، کنجاله سویا، کنجاله آفتابگردان، گلوتن ذرت، کربنات کلسیم، دی کلسیم فسفات، فیتاز، مولتی آنزیم، روغن گیاهی، لیزین، متیونین، نمک، مکمل معدنی و ویتامینه تخمگذار، توکسین بایندر و سایر افزودنیها طبق سفارش

قیمت خرید دان آماده مرغ

دان آناده مرغ تخمگذار و گوشتی در مراحل و بخش های مختلف رشد تفاوت هایی دارند. و همانگونه که اهداف رشد و تولید در آنها متفاوت است نیاز آنها به مواد مختلف هم متفاوت است. اما به صورت کلی درصد ذرت و سویا در آنها نقش موثر تری دارد.

در هنگام خرید حتما به آنالیز محصول توجه نمایید.

مزیت های خرید دان آماده

۱. کاهش هزینه ها با خرید دان آماده
برای خرید جداگانه از موارد مختلف جیره شما باید اجزاء آنرا جداگانه خریداری کنید که این خرید جزئی هزینه ها را بالا می برد.
هر کدام از این محصولات نیز در شهر های مختلف تولید می شوند. که دسترسی برای همگان با سهولت همراه نیست.

۲.خرید محصول آنالیز شده و بالاترین کیفیت
شرکت های عرضه دان آماده محصولات را به صورت تخصصی برای تامین نیاز های دام تولید می کنند. و شما می توانید از کیفیت و قیمت های آنها مطمعن باشید.
در این کارخانجات انواع مکمل ها و مواد معدنی نیز افزوده می شوند. که بهره وری را بالاتر می برد.

۳. شما با خرید دان آماده می توانید در زمان و انرژی صرفه جویی نمایید. خرید جداگانه ذرت ، سویا ، ویتامین ها ، اسیدهای آمینه ، کلسیم و … معمولا با دشواری بیشتری همراه است. می توانید به جای آنها تنها یک محصول را خریداری نمایید.

نحوه خرید و سفارش دان آماده

برای خرید چنین محصولات و دیگر خوراک های دام و طیور نظیر کنجاله سویا ، ذرت و … می توانید با بخش فروش بازرگانی مومنی تماس حاصل فرمایید. کاشناسان ما پاسخگوی تمامی سوالات شما می باشند. و سفارش های شما را ثبت می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =