پودر چربی

پودر چربی

پودر چربی از محصولات پر مصرف در صنعت خوراک دام که توسط کارخانه های تولیدی این خوراک تولید و عرضه می شود. خرید از جامع ترین تامین کننده کشور…

پودر چربی دام

هر ساله شاهد افزایش تقاضا بر این محصول بوده ایم. چرا که شناخت شدن و مصارف آن رو به افزایش می باشد.

این محصول با بالاترین میزان انرژی متابولیسمی. نسبت به سایر خوراک ها از توجهات بسیار بالایی برای مصرف کننده برخوردار بوده است.

این محصول از لحاظ انرژی با حجم بالایی علوفه و غله های مورد استفاده برابری می کند.

چون کالری بالایی برخوردار است و حدود 2.5 تا 3 برابر سایر خوراک انرژی را در دسترس دام ها قرار می دهد.

این محصول در انواعی تولید می شود که برای دام های مختلفی چون گاو ، گوسفند ، بز همچنین انواع طیور اختصاصی تولید می شود.

علاوه بر افزایش انرژی جیره به بهبود وضعیت بدنی دام ها، افزایش تولیدات و تصحیح محصولات دام، بهبود تعادل انرژی ، کاهش بیماری ها ، کاهش اثرات نا مطلوب استرس مانند استرس گرمایی ، بهبود راندمان تولید ، افزایش نرخ گیرایی دام های مولد و بهبود عماکرد تولید مثل و بسیاری موارد دیگر بخشی از خواص آن می باشد.

مکمل چربی خالص یا کلسیمی

پودر چربی در نوع خالص و کلسیمی موجود می باشد اما توصیه ما خرید پودر چربی کلسیمی می باشد. چرا که انواع خالص کاملا جذب نمی شوند و در حدود ۸۰-۷۰ درصد جذب دارند و قیمت بسیار بیش تر. اما انواع کلسیمی با حدود ۸۵ درصد چربی درصد همان درصد جذب را دارا هستند. و قیمت پایین و حدود ۱۰ درصد کلسیم نیز در آن موجود می باشد.

به منظور کسب اطلاعات بیش تر حتما با کارشناس فروش ما تماس بگیرید و یا از واتساپ در ارتباط باشید.

کارخانه های تولیدی کشور این محصول را با بهترین قیمت ها در اختیار خریداران قرار داده اند. واحد های فروش این محصولات به صورت مستقیم و کمترین قیمت آنرا برای شما ارسال می کنند.

برای تامین محصولتان در هر تناژی می توانید آنرا از ما تهیه کنید. علاوه بر پودر چربی شرایط ویژه و آفر هایی برای مشتریانمان در سایر محصولات نیز قرار داده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 5 =